Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич

 • Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич - SVG-800PH-P-EMT
Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич
модел - SVG-800PH-P-EMT
Целосно автоматска машина за правење торби за пазарење странично запечатување на лепенка(Тип со голема брзина)

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
СТРАНИЧНО ЗАПИТУВАЊЕ МОДЕЛ ВИСОКА БРЗИНА
Брзина на производство:100 кеси/мин
Изборна опрема:
 1. Уред за двојно запечатување
 2. Уред за запечатување на штандот
 3. Воздушно вратило
 4. Воздушен компресор 7.5 КС
 • Торби за пазарење,Во оваа целосно автоматска машина се достапни чанти со мека јамка и рачка за лепенка.
 • Интелигентниот систем за управување ја следи и заштитува машината од злоупотреба.
 • Напредната контрола на движењето на микропроцесорот овозможува брза промена на должината и регистрација на фотографии.
 • Системот за рачка за лепенка ја зајакнува рачката на торбата.
 • Автоматскиот сложувач го прави собирањето на кеси полесно и поудобно.

СПЕЦИФИКАЦИИ:П.С.Приспособувањето може да биде достапно.
Модел Ширина(мм) Макс.Брзина на производство(торба/мин) Дебелина на филмот(мм) Серво мотор Моќта на филмот(мм) Големина на машината
LxWxH(М)
Торба со рачка за лепенка Должина(мм) Долна гужва
SVG-800 PH-П-ЕМТ 150~700 250~760 До 65м 100(Должината на торбата е 540 мм) 0.04~0.09 4.4 kw 7.0KW 9.2x2.6x2.0
 • Спецификациите се предмет на промена без претходна најава.

SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
SVG-800PH-P-EMT
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Таа е основана од страна на искусен човек со група на млади луѓе со богато искуство, страст и вера. Со години на искуство во R & D, производство и управување, имаме чувствувате опрема, напредна технологија и стручен тим да се развие, производство и продажба на високо квалитетни фино производи со конкурентна цена и верна служба. Ние секогаш тесно соработуваат со клиентите. според нивните спецификации, и ќе им помогне да се развие нивниот пазар. Нашата цел е "да победи на двете двете страни".
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SLV-550
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SLV-550SG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SVG-800PH
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SVG-800PL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SVG-800P-SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SFM-407S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за шопинг кеси со повеќе функции за странич производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SFM-220P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings