Автоматско преклопување и етикета во линија за пак

  • Автоматско преклопување и етикета во линија за пак - SWP-450-2
Автоматско преклопување и етикета во линија за пак
модел - SWP-450-2
Автоматско преклопување&Етикета во машина за пакување кутија

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
  1. Макс.брзина на пакување:70 кеси/мин.
  2. Автоматско преклопување&засилувач;етикетирање.
Acerpack машините се продадени во многу земји низ светот и секоја машина е целосно задоволувачка за клиентите.Сепак,никогаш не сме задоволни да се одмориме на нашите ловорики,ние секогаш продолжуваме да се стремиме да ги обезбедиме најнапредните достапни машини.
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
SWP-450-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние производство, снабдување и извоз убава и елегантна Автоматско преклопување и етикета во линија за пак. А ние нудиме најдобри работни односи со нашите клиенти, со многу пријателски и познавања трговски претставници. Ние, исто така имаат строги 3-чекор контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди сте добивање на највисок квалитет на производи направени.
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Автоматско преклопување и етикета во линија за пак

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматско преклопување и етикета во линија за пак, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско преклопување и етикета во линија за пак производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
ATP-250A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматско преклопување и етикета во линија за пак, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско преклопување и етикета во линија за пак производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
ARP-450AF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматско преклопување и етикета во линија за пак, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско преклопување и етикета во линија за пак производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
APB-300CLV-LN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings