SOS машина за пакување хартиени кеси

  • SOS машина за пакување хартиени кеси - ATP-250A
SOS машина за пакување хартиени кеси
модел - ATP-250A
Пакет за хартиена кеса&Машина за пакување

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
  1. Прилагодување за различни големини на S.О.С.торба.
  2. Во-е достапна линија работа со машина за правење кеси.
  3. Разновиден серво-контролен систем за високо ефикасно и робусно работење.
  4. Макс.брзина на пакување:250~500 кеси/мин.
  5. Ефикасно топло-апликатор за лепак.
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
ATP-250A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние сме една од водечките и технички глобалната извозник, добавувачот и производителот на SOS машина за пакување хартиени кеси. Исто така и ние секогаш сме подготвени да ја преземат сопствени синтеза проекти. Со текот на годините, имаме изградено репутација за обезбедување на најдобар квалитет на производи со најконкурентна цена и за време на испорака. Ние обезбеди услуга за клиенти од целиот свет, САД, Канада, Европа, Индија, Јапонија и др Преку најбрз испорака на квалитетни производи по фер цени, станавме "склопот на добавувачот" на голем број клиенти.
Нашите строги управување и сериозна работа став ќе се обезбеди на клиентите квалитет и сигурни извори со нашите

SOS машина за пакување хартиени кеси

. Ние сме во потрага напред кон соработката со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ако ви требаат повеќе информации во врска со нас, Ве молиме слободно.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто SOS машина за пакување хартиени кеси, треба да знаете за највисок квалитет на SOS машина за пакување хартиени кеси производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
ARP-450AF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто SOS машина за пакување хартиени кеси, треба да знаете за највисок квалитет на SOS машина за пакување хартиени кеси производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SWP-450-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто SOS машина за пакување хартиени кеси, треба да знаете за највисок квалитет на SOS машина за пакување хартиени кеси производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
APB-300CLV-LN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings