Машина за вреќи со меурчиња

  • Машина за вреќи со меурчиња - SAB Series
Машина за вреќи со меурчиња
модел - SAB Series
Воздушен меур/Машина за правење кеси EPE

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
  • Автоматско броење на бројот на кеси.
  • Топло запечатување&сечило за сечење.
  • Синхрони појаси.
  • Триаголен систем за преклопување.
  • Брзината на машината:125 циклус/мин.
  • Изборна опрема:пневматски преса уред,уред за сечење,континуирано вертикално запечатување на линијата,уред за пефорирање итн.SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
SAB Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Машина за вреќи со меурчиња, Фабрика се наоѓа во Taiwan. со неколку години искуство, ние сме специјализирани за производство за него, Имајќи нашата сопствена фабрика, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена и со добар квалитет. голема цел е добредојдена. Ако ви требаат повеќе информации за нас, Ве молиме слободно да не контактирате, ќе ни биде мило да разговараат со вас во детали.
Сите вработени ќе работат напорно за да им обезбедат на најдобрите купувачи најдобрите производи Машина за вреќи со меурчиња и ќе добиете многу задоволителна услуга по купувањето. Купувачите можат да добијат поголем профит во продажбата на производи. Имаме многу видови производи кои се многу популарни и најпродавани на глобалниот пазар. Добредојдовте да ја посетите веб-страницата на нашата компанија. Ние ќе обезбедиме најконкурентни производи и понуди.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за вреќи со меурчиња, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за вреќи со меурчиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SGD Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за вреќи со меурчиња, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за вреќи со меурчиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SHG Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за вреќи со меурчиња, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за вреќи со меурчиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SLB Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за вреќи со меурчиња, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за вреќи со меурчиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SV-DT Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings