Безжична и јадро торба на ролна машина

 • Безжична и јадро торба на ролна машина - SCR Series
Безжична и јадро торба на ролна машина
модел - SCR Series
Јадро и без јадро С-Машина за правење ролни со заптивка на дното или вреќа за запечатување ѕвезди

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
 • Максимална брзина на линијата 60M/минута.
 • Серво избркано-систем за исхрана,филмот со заптивање без затегнување.
 • Нема автоматска проверка на филм или торба за кршење за да се запре.
 • Уредот за премотување назад се контролира со системот за брзина,брзината на премотување назад ќе следи автоматски.
 • Системот за автоматско менување наназад,правењето кеси нема да запре.
 • П.Л.В.и програмираното сечење се контролираат преку Интернет;Х.М.Јас.поставување на вредност.
 • Истовремено опционално на јадрото и уредот за премотување без јадро.
 • Истовремено опционално на С-Уред за перфорација со сечење со матрица и долна заптивка.

СПЕЦИФИКАЦИИ:П.С.Приспособувањето може да биде достапно.
Модел Изработка на торба(мм) Изработка на брзина на торбата
(торби/мин)
Брзина на линијата
Потребно е снабдување со воздух Капаче за грејач.
(KW)
Капаче на моторот.
(KW)(HP)
Моќност Req
(KW).
Големина на машината
Запечатување&Сечење Премотување без јадро Јадрото премотување Големина на јадрото Dia.*Л Л. В. Х.
Ширина Должина Дебелина Ширина Дија. Ширина Дија.
SCR-500 VWS 50~350 100~1900 0.08~0.15 75~400 Макс.130 220~475 Макс.200 D35-D55*L220-475 (20-120/Мин)
60/Мин.
0.5~0.7 MPa
300 л/мин
Вкупно:1.4KW Серво мотор:2.9 KW
AC мотор:4 КС+Менувачка кутија
7.5 KW 5.5 милиони 2.0 М 2.2 М

Изборна опрема
 1. Воздушен компресор:3 КС;
 2. Воздушно вратило
※Спецификациите се предмет на промена без претходна најава.

SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
SCR Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ве молиме проверете Безжична и јадро торба на ролна машина преку нашата веб страница. Ние сме снабдувач, производител, извозник и одличен дизајнер. Ние, исто така, имаат пријателски работниот тим, па ние само веруваме дека можеме да стори сé што е совршено за вас. Ние сме убедени дека примероците ќе биде многу задоволителен. Нашите взаемното разбирање и соработка, секако, ќе резултира со важни бизнис и добра сервисот ќе видите било можност да се направи подобро, ги споделите со нас, ние ќе бидете сигурни дека сите ваши барања ќе добивате нашиот брза внимание.
Гордееме на доследно спроведување на квалитетот

Безжична и јадро торба на ролна машина

со увери чистотата по конкурентни цени. Ние искрено добредојде јавите домашни и странски клиенти и да соработуваат со нас.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-V4 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-M-V2i Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-M Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR- ****V4-A21E-S4 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR- ****S-A21E-Sn Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-****S-A21E Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-****S-A21J Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SCF-VW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SCF-VWS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-VC Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безжична и јадро торба на ролна машина, треба да знаете за највисок квалитет на Безжична и јадро торба на ролна машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STR-VC-ATP Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings