Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал

  • Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал - S2-VTP-PPS
Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал
модел - S2-VTP-PPS
Целосно автоматски серво-управувано Двоен слој два-линија Ладно-сече&Пресек-печат Т-Машина за правење торби за кошули(ПП/PE тип)

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
  • Оваа машина е специјално дизајнирана да прави не-печатење Т-торби за кошули или континуирано печатење Т-чанти за кошули.
  • Заптивната лента може лесно да се смени за Т-чанти за кошули и обични чанти.
  • Брзо и прецизно серво-Возениот систем за напојување обезбедува прецизно сечење и запечатување на кесите,отстапување во рамките на 0.5 мм.
  • Сензорот го контролира влезот на филмските ролни,обезбедувајќи совршена линија за запечатување без напнатост.
  • Целосно систем со HMI и PLC контрола,покажуваат информации кога алармот на машината запира.
  • Уникатен дизајн со лесна промена помеѓу Т-чанти за кошули и чанти за календари.(Изборен)
  • Сензорите за печатење гарантираат прецизност за печатените кеси.(Изборен)

СПЕЦИФИКАЦИИ:
  • Спецификациите се предмет на промена без претходна најава.
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
S2-VTP-PPS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние сме целосно интегрирана Taiwan производител и извозник, добавувачот Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Потпирајќи се на супер квалитет

Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал

и совршен по услуга-продажбата, нашата компанија има репутација исклучително во иста линија. И срдечно го поздравува нови и стари клиенти од целиот свет да се изгради соработка со нас.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STP-H2S-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STP-V2S-2 & STP-VS-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
STC-V2S-2 & STC-VS-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
ST-V2S-2 & ST-VS-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за торби за маичка за маичка за ладно намал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SS-VTP Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings