Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо

  • Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо - STC-V2S-2 & STC-VS-2 Series
Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо
модел - STC-V2S-2 & STC-VS-2 Series
Полу-брзински-авто 2 Песна Жешка-пресече Т-Машина за правење торби за кошули со контрола на тензија на воздухот&Транспортер

КАРАКТЕРИСТИКА НА МАШИНАТА:
  • Работа со голема брзина.Капацитет:500 ЕЕЗ/мин. (Тип:STC-V2S-2)
  • 2 комплети серво систем со 2 сензор за ознаки,може да произведе 2 линии испечатени Т-торба за кошула.
  • Свртете-до Дизајнот на заптивната лента го олеснува одржувањето.
  • Топло-сеченото запечатување со 4 температурни контролери обезбедуваат висококвалитетно запечатување.
  • Автоматска контрола на брзината на напојување со инвертер и контрола на напнатоста на воздухот.
  • Блокирај или нема автоматско запирање на филмот;нема филм пред-поврзете го уредот направете го побрзо менување на филмот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:П.С.Приспособувањето може да биде достапно.
Модел Ширина на торба
линија&времиња;В(макс)
Должина на вреќата Дебелина на филмот Капацитет
(парчиња/мин)
STC-800V2S-2 2 x 360 300~700 0.010~0.035 Макс.500(2 линии)
STC-1000V2S-2 2 x 460 300~700 0.010~0.035 Макс.500(2 линии)
STC-1200V2S-2 2 x 560 300~700 0.010~0.035 Макс.500(2 линии)
STC-800 VS-2 2 x 360 300~700 0.010~0.035 Макс.400(2 линии)
STC-1000 VS-2 2 x 460 300~700 0.010~0.035 Макс.400(2 линии)
STC-1200 VS-2 2 x 560 300~700 0.010~0.035 Макс.400(2 линии)
  • Спецификациите се предмет на промена без претходна најава.

SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
STC-V2S-2 & STC-VS-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Основана во Taiwan, SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD. е еден од производителот, снабдувачот за да се обезбеди Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо. Ние сме биле служат на клиентите со искреност, професионални и одговорност. Задоволство на клиентите е нашата крајна цел. За да се исполнат потребите на клиентите и на пазарот, ние постојано се подобри за да им служи на нашите клиенти. Ние секогаш може да се добие највисок задоволство од клиентите во однос на за време на испорака, квалитетот на производот, услуги. Така, ние никогаш нема да престанам подобрување. Ние сме убедени дека ние секогаш ќе обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги за нашите клиенти. Добредојдовте да ја посетите на нашата веб страница!
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо

производи или би сакале да disscuss клиент цел, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со нов клиент во целиот свет во блиска иднина.
Enquiry Now
производи Листа
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо, треба да знаете за највисок квалитет на Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
STP-H2S-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо, треба да знаете за највисок квалитет на Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
STP-V2S-2 & STP-VS-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо, треба да знаете за највисок квалитет на Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
ST-V2S-2 & ST-VS-2 Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо, треба да знаете за највисок квалитет на Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SS-VTP Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHENG-FON PLASTIC MACHINE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо, треба да знаете за највисок квалитет на Полуавтоматска машина за торби за маици со транспо производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
S2-VTP-PPS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings